Tyto stránky jsou určeny výhradně pro odbornou zdravotnickou veřejnost


Volbou "Ano, jsem zdravotník" potvrzujete, že jste odborný zdravotnický pracovník dle zákona č. 40/1995 Sb. a současně udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů a Souhlas se zásadami používání cookies, které jsou pro přístup na tyto stránky nezbytné.


MenuMENU

×

Chci dostávat novinky

Pomocník diabetologa 2023


 

Pomocník diabetologa je informační publikace pro lékaře oboru diabetologie. Přináší pro daný rok všechny relevantní kontaktní a systematické odborné údaje z oboru tak, aby lékař (zdravotník) nemusel vyhledávat data z různých zdrojů (brevíře, seznamy, internet...) a ověřovat jejich aktuálnost a platnost. Údaje jsou důsledně ověřovány a aktualizovány, tam kde je to možné vždy přímo u zdroje. Na přípravě spolupracujeme s předními odborníky oboru, kteří konzultují zařazení přípravků a připravují úvodní komentáře.

 

 

 

 

Už jste se registroval/a k odběru?

obalka-pd-2023-navrh_a-001.jpg

Obsah:


 

1. část: Instituce, úřady, lázně, spolky a odborné společnosti oboru

2. část: Produkty oboru: farmaceutika(inzulíny, inkretiny, perorální antidiabetika, antiobezitika, ostatní léčiva pro diabetes a jeho komplikace) a zdravotnická technika(přehledy a podrobné informace o dostupných inzulínových pumpách, glukometrech, testovacích proužcích a senzorech, perech, speciální obuvi pro diabetiky ad.). Zařazeny jsou jen na trhu dostupné produkty, jejich dostupnost redakce ověřuje přímo u výrobců a distributorů.

3. část: Kontaktní informace: časopisů, nakladatelství, kongresů a seminářů v ČR i zahraničí, adresář výrobců a distributorů.

 

Distribuce:


 

Pomocník diabetologa je distribuován výlučně v ČR. Lékaři, kteří splňují podmínky edukačního grantu, jej mohou obdržet na základě objednávky (registrace) zdarma. Ostatní zájemci (instituce, firmy, knihovny, lékárníci, lékaři mimo praxi ad.) jej mohou zakoupit v našem e-shopu. Distribuce probíhá jednou v roce – vždy bezprostředně po vydání. Objednávky je možné zadávat pouze do data vydání. Okamžikem vydání je v našem e-shopu umístěna již objednávka/registrace pro vydání následující a od té chvíle je tedy možné již objednat pouze BUDOUCÍ vydání.

 

978-80-87969-65-6

Rok vydání: 2023

Počet stran: cca 250

Formát a rozsah: A4

Periodicita: 1x ročně (květen)

Čtenářská skupina: diabetologové, praktičtí lékaři, pediatři, endokrinologové, internisté

Podrobné podmínky grantu najdete zde.