Tyto stránky jsou určeny výhradně pro odbornou zdravotnickou veřejnost


Volbou "Ano, jsem zdravotník" potvrzujete, že jste odborný zdravotnický pracovník dle zákona č. 40/1995 Sb. a současně udělujete Souhlas se zpracováním osobních údajů a Souhlas se zásadami používání cookies, které jsou pro přístup na tyto stránky nezbytné.


MenuMENU

×

Chci dostávat novinky

O nás

Nakladatelství GEUM je zdravotnické nakladatelství, které se specializuje na vydávání recenzovaných lékařských časopisů, odborných knih a unikátních informačních publikací řady Pomocník. V roce 2021 jsme připravili také elektronickou podobu všech našich časopisů, která je v rámci open access přístupu dostupná na internetu zdarma včetně kompletního archivu čísel.

Ve vedlejších edicích se věnujeme také literatuře s pedagogickou a historickou tematikou.

První knihu jsme vydali již v roce 1999. Nesnažíme se o vydání co největšího množství knih ani o vydávání publikací zahrnujících všechny lékařské obory. Soustřeďujeme se jen na vybrané medicínské obory, těm se ale snažíme porozumět a být partnery pro odbornou lékařskou komunitu těchto oborů. Všichni členové našeho týmu pracují na tom, aby vydávané publikace měly nejvyšší možnou kvalitu. Věříme, že spolu s pečlivou ediční činností a výběrem autorů i textů je tato snaha důvodem, proč řada knih z našeho nakladatelství obdržela nejrůznější ocenění z rukou odborných lékařských společností.

Ke svým zákazníkům – čtenářům – se snažíme o maximální vstřícnost. Navzdory snaze mnoha současných politiků budovat ovzduší nedůvěry, podezírání a předpokládané nepoctivosti, pokládáme důvěru v mezilidskou slušnost a poctivost za základní premisu vztahů nás a našich zákazníků. Svým čtenářům, spolupracovníkům i partnerům věříme a totéž očekáváme také my od svých obchodních a pracovních partnerů.

Pokud máte jakoukoliv připomínku k naší práci, budeme rádi, když nám ji sdělíte. Konstruktivní kritika je pomocí pro naši práci a ceníme si ji. Děkujeme.